by Rafał Santoro - Jak nie pracować przez całe życie

Gdzie ją zabrać na randkę – 19 pomysłów

30/07/2018 by Rafał Santoro
Gdzie ją zabrać na randkę – 19 pomysłów

Faceci niepotrzebnie kombinują z wyborem miejsca na pierwszą randkę. Ze strachem słucham o tym, co wymyśliliście, dlatego przedstawiam dwa żelazne pomysły na idealna randkę.

Po pierwsze i najważniejsze

Głównym kryterium wyboru miejsca na randkę są pieniądze. Im mniej wydasz tym lepiej, i to nie tylko ze względów finansowych.

„Drogie” randki czyli kino, restauracja, koncert itp. to wielkie zło, którego powinieneś unikać. Chyba zależy Ci na tym, aby poszła na randkę ze względu na Ciebie, a nie jakąś super interesującą aktywność?

Jeśli kobiecie zależy na poznaniu Ciebie (a nie głębokości Twojego portfela) to nie potrzebuje kosmicznych rozrywek. Ona chce tylko w spokoju porozmawiać przez 1-2 godziny. Bez udziwnień.

W kinie czy na jakimś szalonym evencie, który doradziła Ci koleżanka z pracy nie pogadacie. Jest duża szansa, że stracisz punkty w jej oczach przez taką gimnastykę. Szkoda czasu, pieniędzy i energii. Nie kombinuj. Ona doceni, że nie pajacujesz. A jeśli nie, to ciesz się, uniknąłeś miny-pułapki.

Po drugie, wydając dużo na randki przyciągasz kobiety, które chcą abyś wydawał na nie dużo

Skoro jesteś czytelnikiem tego bloga to oznacza, że się szanujesz i nie lubisz marnować ciężko zarobionych pieniędzy. Wiesz, że jakość spędzonego czasu z drugą osobą nie zależy od ilości wydanych monet. Niech inni wydają po 12 000 zł na pierścionki zaręczynowe. Jest wiele kobiet którym nie zależy na kasie.

Po trzecie, są kobiety, które umawiają się z facetami bo im się nudzi

Nie chcą żadnego związku, o seksie nie wspominając, chcą tylko, żebyś zabierał ją na miasto i restauracji żeby mogła zrobić zdjęcie talerza z homarem na Instagrama. Do tego najlepiej jeśli po nią przyjedziesz i odwieziesz.

Po czwarte, im więcej wydasz, tym później (lub w ogóle) pójdzie z Tobą do łóżka

Inwestując w nią dużo pieniędzy powodujesz, że ona woli zaczekać aż się bardziej przywiążesz. Nie chce odsłaniać wszystkich kart żeby bogata opcja zbyt szybko nie uciekła.

Im szybciej dojdzie do zbliżenia między Wami tym lepiej. Dopiero po seksie wychodzi jaki człowiek jest naprawdę. Wtedy już nie trzeba udawać (działa w obie strony).

Na szczęście żyjemy w czasach, gdzie to jak szybko kobieta poszła z Tobą do łóżka nie oznacza, że jest „łatwa”. Oznacza tylko, że chciała się z Tobą przespać. Im szybciej wylądujecie w łóżku, tym bardziej powinieneś być jej wdzięczny, że zaoszczędziła Twój czas, pieniądze i energię.

To gdzie ją zabrać na randkę?

Przejdźmy do wyboru miejsca.

Idealnym miejscem na pierwszą randkę jest spacer. Kosztuje zero złotych, możecie przejść się po parku, usiąść na ławce i w spokoju porozmawiać. W świetle dziennym widzisz dokładnie jak wygląda. Jeśli tylko nie jest za zimno albo za gorąco to zabieram dziewczyny na spacer po krakowskich plantach lub na Zakrzówek. Jak chcesz, zgarnij po drodze kawę na wynos. Jeśli ma 18-25 lat to piwo też będzie okej.

Drugim najlepszym miejscem jest kawiarnia. Ma być cicho, bez głośnej muzyki i tłumu ludzi. To oznacza, że szukasz miejsca, które jest trochę z boku. Są kawiarnie, gdzie dwie kawy kosztują 40 zł, a są takie, gdzie płacisz połowę tego. Jeśli chodzisz na 20-30 randek w roku to robią się z tego już konkretne pieniądze, które można lepiej spożytkować. Dobrze, jeśli możecie usiąść na kanapie obok siebie – siadając naprzeciwko musisz się położyć na stole żeby zainicjować kontakt fizyczny.

Jeśli nie masz pod ręką kawiarni lub jest za późno to zabrać na randkę możesz też ją do dobrego baru/pubu. Niestety drinki są droższe niż kawa i w środku będzie głośniej co utrudni rozmowę. Im wcześniej się umówisz, tym lepiej.

Informacje dodatkowe

Dobrze, aby we wszystkich tych miejscach zamawiało się z góry (nie było kelnerek). Jest taniej bo nie płacisz za obsługę i nikt nie chodzi Ci obok stolika patrząc, czy już wypiłeś.

Często dziewczyna sama pierwsza zapyta, co zamawiasz. Sonduje Twoje zachowanie tak aby nie odstawać. Odpowiadam wtedy, że zamówię sobie wodę lub sok, ale ty weź co chcesz. Zazwyczaj biorą to samo.

Nie umawiaj się w piątki i soboty popołudniu. Wtedy jest najwięcej ludzi, lokale są nabite.

Bardzo ważne, abyś nie pytał innych kobiet o to, co robić na randce. Kobiety nie mają doświadczenia w umawianiu się z kobietami, to faceci je mają.

Znajdź kilka dobrych miejsc i się ich trzymaj. Masz spokój z wymyślaniem do końca życia.

Podsumowanie

Z większości randek na jakie pójdziesz nic nie wyniknie. Tylko z 10-20% może coś będzie. Nie ma sensu pakować w to pieniędzy, tnij koszty: trzymać budżet w ryzach i pilnować aby dziewczyna nie zabrała Ci za dużo czasu.

Później, jeśli udowodni swoim zachowaniem (nie słowami), że jest warta zaufania można przestać się kontrolować.