by Rafał Santoro - Jak nie pracować przez całe życie

Gdzie ją zabrać na randkę – 19 pomysłów

30/07/2018 by Rafał Santoro
Gdzie ją zabrać na randkę – 19 pomysłów

Faceci niepotrzebnie kombinują z wyborem miejsca na pierwszą randkę. Czasem ze strachem słucham o tym, co wymyśliliście, dlatego przedstawiam dwa żelazne pomysły na idealna randkę.

Po pierwsze i najważniejsze

Głównym kryterium wyboru miejsca na randkę są pieniądze. Im mniej wydasz tym lepiej, i to nie tylko ze względów finansowych.

„Drogie” randki czyli kino, restauracja, koncert itp. to wielkie zło, którego powinieneś unikać.

90% kobiet idąc z Tobą na pierwszą randkę chce Cię tylko poznać. Naprawdę, ona chce tylko w spokoju porozmawiać przez 1-2 godziny. Bez udziwnień. W kinie czy jakimś szalonym evencie, który doradziła Ci koleżanka z pracy nie pogadacie. Jest duża szansa, że stracisz punkty w jej oczach przez taką gimnastykę. Szkoda czasu, pieniędzy i energii. Nie kombinuj, keep it simple! Ona to doceni.

Po drugie, wydając dużo na randki przyciągasz kobiety, które chcą abyś wydawał na nie dużo

Skoro jesteś czytelnikiem tego bloga to oznacza, że nie lubisz wydawać pieniędzy w głupi sposób. Wiesz, że jakość spędzonego czasu z drugą osobą nie zależy od ilości wydanych monet. Niech inni wydają po 12 000 zł na pierścionki zaręczynowe. Jest wiele kobiet którym nie zależy na kasie. Serio.

Po trzecie, są kobiety, które umawiają się z facetami bo im się nudzi

Nie chcą żadnego związku, o seksie nie wspominając, chcą tylko, żebyś zabierał ją na miasto, do restauracji żeby mogła zrobić zdjęcie talerza z homarem na Instagrama. Do tego najlepiej jeśli po nią przyjedziesz i odwieziesz. Jeśli kobieta sugeruje mi pierwsze spotkanie pt. „kolacja w restauracji” to od razu inkasuje u mnie ujemne punkty.

Po czwarte, im więcej wydasz tym później (lub w ogóle) pójdzie z Tobą do łóżka

W ten sposób naciskasz na przycisk „Niech zaczeka”. Optymalnie jest wziąć ją do sypialni już na 2-3 spotkaniu – dopiero po seksie wychodzi, kim ona naprawdę jest (w drugą stronę też to działa). Na szczęście żyjemy w czasach, gdzie to jak szybko kobieta poszła z Tobą do łóżka nie oznacza, że jest „łatwa”. Oznacza, tylko że chciała się z Tobą przespać. Im szybciej wylądujecie w łóżku, tym bardziej powinieneś być jej wdzięczny, że zaoszczędziła Twój czas, pieniądze i energię.

To gdzie ją zabrać na randkę?

Mając już podstawowe założenia za sobą możemy przejść do wyboru miejsca.

Idealnym miejscem na pierwszą randkę jest spacer. Kosztuje zero złotych, możecie przejść się po parku, usiąść na ławce i w spokoju porozmawiać. W świetle dziennym widzisz dokładnie jak wygląda. Jeśli tylko nie jest za zimno albo za gorąco to zabieram dziewczyny na spacer po krakowskich plantach lub na Zakrzówek. Jak chcesz, zgarnij po drodze kawę na wynos. Jeśli ma 18-25 lat to piwo też będzie okej.

Drugim najlepszym miejscem jest kawiarnia. Ma być cicho, bez głośnej muzyki i tłumu ludzi. To oznacza, że szukasz miejsca, które jest trochę z boku. Są kawiarnie, gdzie dwie kawy kosztują 30 zł, a są takie, gdzie płacisz połowę tego. Jeśli chodzisz na 20-30 randek w roku to robią się z tego już konkretne pieniądze, które można lepiej spożytkować. Dobrze, jeśli możecie usiąść na kanapie obok siebie – siadając naprzeciwko musisz się położyć na stole jeśli chcesz dotknąć jej twarzy lub włosów.

Jeśli nie masz pod ręką kawiarni lub jest za późno to zabrać na randkę możesz też ją do dobrego baru/pubu. Niestety drinki są droższe niż kawa i w środku będzie głośniej co utrudni rozmowę. Dlatego im wcześniej się umówisz, tym lepiej.

Informacje dodatkowe

Dobrze, aby we wszystkich tych miejscach zamawiało się z góry (nie było kelnerek). Jest taniej bo nie płacisz za obsługę i nikt nie chodzi Ci obok stolika patrząc, czy już wypiłeś.

Często dziewczyna sama pierwsza zapyta, co zamawiasz. Sonduje wtedy ile może wydać Twoich pieniędzy tak aby nie odstawać. Odpowiadam wtedy, że zamówię sobie wodę lub sok, ale ty weź co chcesz. Zazwyczaj biorą to samo.

Nie umawiaj się w piątki i soboty popołudniu. Wtedy jest najwięcej ludzi, możesz mieć problem ze znalezieniem miejsca.

Bardzo ważne, abyś nie pytał innych kobiet o to, co robić na pierwszej randce. Kobiety rzadko kiedy wiedzą, czego chcą, a nawet jak już wiedzą to szybko zmieniają zdanie. To co podoba się jednej kobiecie niekoniecznie spodoba się innej.

Znajdź kilka dobrych miejsc i się ich trzymaj. Masz spokój z wymyślaniem do końca życia.

Podsumowanie

Z większości randek na jakie pójdziesz nic nie wyniknie. Tylko z tych 10-20% może coś będzie. Nie ma sensu pakować w to pieniędzy. Trzeba ciąć koszty: trzymać budżet w ryzach i pilnować aby dziewczyna nie zabrała Ci za dużo czasu. Później, jeśli udowodni swoim zachowaniem (nie słowami), że jest warta zaufania można przestać się kontrolować.

No chyba, że jesteś bogatym rentierem, który ma 100% wolnego czasu – wtedy to co napisałem Cię nie obowiązuje.