by Rafał Santoro - Jak nie pracować przez całe życie

Wybory samorządowe: Na takich ludzi głosujesz

18/10/2018 by Rafał Santoro
Wybory samorządowe: Na takich ludzi głosujesz

Mojego kolegę zaczepił znajomy z osiedla. Startuje w wyborach, poprosił go o poparcie. Ten zaśmiał mu się w twarz. Jak myślicie, dlaczego?

Historia z dzisiaj, wrzucam na szybko jeszcze przed wyborami, zanim ktoś z Was zmarnuje swój czas idąc głosować.

Na swojej ulotce ma wypisane, że od zawsze dbał o lokalną społeczność. Jest organizatorem wielu imprez kulturalnych i dzielnicowych meczów towarzyskich. Publicysta, autor publikacji w dwóch dziedzinach.

Tyle ulotka, prawda jest jednak inna.

Znajomy często widział go, jak ćpie mefedron. Zdarza mu się pójść na 1-2 tygodnie w alkoholowy-narkotyczny cug. Dba o lokalną społeczność organizując koncerty hip-hopowe dla ćpunów (imprezy kulturalne), a kiedyś grał w piłkę na jakiś zawodach (dzielnicowe mecze towarzyskie).

Kiedyś napisał dwa artykuły do lokalnej gazety, po jednym z dwóch dziedzin. Dzięki temu może się chwalić że jest dziennikarzem i publicystą.

Jak idzie do sklepu to nie przywiązuje psa, który np. siada na środku drogi i blokuje ruch. Nikt się nie odważy podejść bo to pies wielkości owczarka niemieckiego. Z tym samym psem wchodzi do knajp, zaczyna chlać, a pies chodzi po knajpie bez kagańca.

Jak powiedział mój kumpel, jednym słowem, patologia. Ups, chciałem powiedzieć, polityk samorządowiec.