by Rafał Santoro - Jak nie pracować przez całe życie

Szczęśliwych Świąt i Wesołego Nowego Roku!

22/12/2017 by Rafał Santoro
Szczęśliwych Świąt i Wesołego Nowego Roku!
Z okazji Świąt chciałem Wam życzyć wszystkiego dobrego. Postaram się zbytnio nie rozpisywać w tym zabieganym  okresie, będzie krótko 🙂

Życzę Wam jedynie, abyście przez ten czas odpoczęli, spędzili czas z ludźmi których kochacie, naładowali akumulatory i nie rozładowali do zera swojego portfela 🙂

Przy okazji dziękuję Wam za uczestniczenie w rozwijaniu WyściguSzczurów. Dziękuje każdemu z Was, kto opublikował choć jeden komentarz.

Dziękuję każdemu, kto napisał do mnie maila. Maili otrzymałem od Was więcej niż komentarzy pod postami, co mnie zaskoczyło. Przed wystartowaniem bloga myślałem, że będzie na odwrót.

Na koniec dziękuję każdemu, kto nie komentował i nie napisał do mnie, ale choćby dwukrotnie odwiedził WS. Bloga regularnie odwiedza kilkaset osób co daje kilka tysięcy odsłon miesięcznie. Nie jest to dużo w porównaniu do innych, ale kilka tysięcy czytelników w zupełności wystarczy. Blog jest jeszcze dosyć młody więc jest czas na dobicie do tej liczby. Jeszcze raz dzięki.

Mi powrót do domu na Święta pociągiem, autobusem i dwoma samolotami zajmie 13 godzin. Oby Wam poszło szybciej. Trzymajcie się!

Wesołych Świąt,                               
Rafał